Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 65 гостей та відсутні користувачі

   

Вижницький район відвідали представники Спеціальної моніторингової місії Організації безпеки та співробітництва в Європі

Деталі

OBSEВижницький район відвідали представники Спеціальної моніторингової місії Організації безпеки та співробітництва в Європі

 

1 липня 2015 року відбулася зустріч голови Вижницької районної державної адміністрації Михайла Андрюка, голови районної ради  Олександра Гриндея та в.о. директора Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юрія Сележана зі спостерігачами представництва Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні Руне Кестбергом, Аленом Рішліч та Петером Фачковец.

За словами спостерігачів робота Моніторингової Місії ОБСЄ спрямована на сприяння зменшення напруги в українському суспільстві та посилення умов миру, стабільності та безпеки.

Під час зустрічі йшлося також про відкриття місцевих центрів безоплатної правової допомоги в Україні, в тому числі і на Буковині.

Учасники зустрічі зауважили, що відтепер українці, які раніше не могли відстояти свої права у судах через високу вартість послуг приватних адвокатів, зможуть отримати якісну правову допомогу. Завдяки запуску цього проекту буде забезпечено рівний доступ до суду усіх громадян, не залежно від їхніх статків, та право на захист.

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua