Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 92 гостей та відсутні користувачі

   

Представники Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні відвідали Чернівецький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

obsse107 липня 2015 року в приміщенні Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за участю директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Аркадія Мунтяну, заступника директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Світлани Штефанчук та директора Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергія Мінтенка відбулася зустріч з представником Організації з безпеки та співробітництва в Європі Деяном Георгієвським.

В ході зустрічі представник Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні Деян Георгієвський зазначив, що Місія приділяє особливу увагу питанням захисту фундаментальних прав і свобод людини, в тому числі захисту прав переселенців та учасників АТО.

obsse2Деян Георгієвський зазначив, що йому відомо про відкриття місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Чернівецькій області, а також зацікавився суб’єктами права на безоплатну правову допомогу та процедурою надання безоплатної правової допомоги.

 Отже під час зустрічі було роз’яснено зміст права на безоплатну правову  допомогу, порядок реалізації цього права, підстави та порядок надання безоплатної правової допомоги, а також державні гарантії щодо надання безоплатної правової допомоги.

Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової у Чернівецькій області Аркадій Мунтяну повідомив, що Регіональний центр упродовж 2-х з половиною років забезпечує надання безоплатної вторинної правової допомоги громадянам у кримінальному процесі – кожному затриманому, засудженим та підозрюваним, а також обвинуваченим особам, у кримінальних провадженнях щодо яких участь захисника є обов’язковою згідно норм КПК.

obsse3З 1 липня 2015 року незахищеним категоріям осіб надаються послуги адвокатів для представництва їх інтересів у цивільних та адміністративних судових спорах, а також потерпілим і свідкам у кримінальних провадженнях, якщо вони належать до категорій, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.

Під час зустрічі було наведено конкретні приклади надання безоплатної правової допомоги, способи вирішення питань та життєвих ситуацій, з якими звернулися особи до місцевих центрів області.

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua