Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 74 гостей та відсутні користувачі

   

Відбувся інформаційний семінар щодо правового та соціального захисту учасників АТО

Деталі

DSCN0093Відбувся інформаційний семінар  щодо правового та соціального захисту учасників АТО

 

        З метою комплексного надання послуг цільовій аудиторії 20 липня 2015 року у Вижницькому районному центрі зайнятості відбувся семінар для учасників АТО. До участі у семінарі були залучені перший заступник голови Вижницької районної державної адміністрації Романюк Ілля Танасійович, в.о. директора Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сележан Юрій Іванович, заступник начальника управління соціального захисту населення Додяк Інна  Дмитрівна. 

         В.о. директора Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сележан Юрій Іванович повідомив учасників семінару про створення центру, де окрім інших, можуть отримати кваліфіковану правову допомогу, учасники АТО та сім’ї загиблих воїнів, а також внутрішньо-переміщені особи, тобто ті категорії соціально вразливого населення, які не мають фінансових можливостей оплачувати послуги адвокатів. Зокрема в.о. директора Вижницького місцевого центру Сележан Ю.І. зазначив, що учасники АТО мають можливість безкоштовно отримати послуги адвокатів для представництва їх інтересів у цивільних та адміністративних судових спорах.

        DSCN0091 Під час проведення заходу перший заступник голови районної державної адміністрації Романюк Ілля Танасійович відзначив важливість проведення спільних семінарів та заходів, оскільки це дає можливість обмінятися досвідом та отримати інформацію, яка в подальшому може сприяти вирішенню нагальних проблем, а також захисту прав та законних інтересів осіб, які цього потребують.

 

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua