Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 96 гостей та відсутні користувачі

   

Робоча зустріч директора Регіонального центру з надання БВПД Аркадія Мунтяну з народним депутатом України Олександром Дроздиком

Деталі

ВІЗИТВ приміщенні Регіонального центру з надання БВПД у Чернівецькій області 4 серпня  2015 року відбулася робоча зустріч директора центру Аркадія Мунтяну з народним депутатом України Олександром Дроздиком за участі начальника Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області В’ячеслава Хохуляка. 

Народного депутата, зокрема, зацікавило питання забезпечення широкого доступу мешканців області в отриманні правової допомоги, яку гарантує держава.

В свою чергу директор центру поінформував присутніх, як і в яких обсягах  вирішувалось питання надання правової допомоги до 1 липня 2015 року та які можливості з’явились після відкриття місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівцях, Вижниці та Кельменцях. Було наголошено, що тепер всі категорії суб’єктів, які мають право на отримання такої допомоги відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», можуть її отримати на території Чернівецької області.

Учасники робочої зустрічі обговорили також питання взаємодії центрів правової допомоги з органами юстиції на території області в частині забезпечення права громадян на отримання первинної правової допомоги.

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua