Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

   

Директором Кельменецького місцевого центру підписано Меморандум про співпрацю і взаємодію

Деталі

Kelm 04Директором Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги І. Усатим було проведено зустріч із головою районної організації ветеранів В. І. Флоряком та головою організації інвалідів у Кельменецькому районі А. В. Адащук.

 

Під час зустрічі І. Усатий проінформував присутніх про роботу місцевого центру, категорії громадян, яким надається безоплатна вторинна правова допомога. Також директор місцевого центру повідомив про реалізацію права на отримання послуг безоплатного адвоката інвалідами, ветеранами війни та особами, на яких поширюється дія Закону України "Про  статус  ветеранів  війни, гарантії їх соціального захисту", особи, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, особи, які належать до числа  жертв нацистських переслідувань тощо.

Kelm 05За результатами зустрічі підписано Меморандум про співпрацю і взаємодію. В результаті підписання тристороннього меморандуму створено спільний механізм співпраці та взаємодії. Даний документ консолідує зусилля сторін, спрямовані на підвищення рівня правової захищеності ветеранів війни та інвалідів.

   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua