Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

   

Робоча зустріч у Вижницькому місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

3 вересня 2015 року в приміщенні Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулася робоча зустріч в.о. директора центру Юрія Сележана  з представниками місцевих органів соціального страхування, районного центру зайнятості, управління Пенсійного фонду України у Вижницькому районі, за участю мера м. Вижниця та представника громадської організації «Волонтери Вижниці».

Метою зустрічі було розширення можливостей отримання громадянами правової допомоги, надання безоплатних правових послуг соціально незахищеним особам, зокрема, шляхом тісної взаємодії Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування, які надають первинну правову допомогу.

         За результатами зустрічі в.о. директора Вижницького місцевого цетру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юрієм Сележаном було підписано меморандуми про співпрацю з

начальником відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Вижницькому районі Семирозумом О.І.,

директором Вижницької міжрайонної виконавчої дирекції фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Палій М.С.,

директором Вижницького районного центру зайнятості Никифоряк Ю.П.,

начальником Управління Пенсійного Фонду України у Вижницькому районі Корня Б.О.

Укладення меморандумів надасть можливість об'єднати зусилля сторін з метою налагодження співпраці, спрямованої на отримання первинної та вторинної правової допомоги соціально незахищеними верствами населення, які потребують правової допомоги.

Vijn 01 Vijn 02
Підписання меморандуму про співпрацю з директором Вижницького районного центру зайнятості Никифоряк Ю.П.
Підписання меморандуму про співпрацю з начальником відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Вижницькому районі Семирозум О.І.
Vijn 03 Vijn 04
Підписання меморандуму про співпрацю з Начальником Управління Пенсійного Фонду України у Вижницькому районі Корня Б.О. Підписання меморандуму про співпрацю з громадською організацією «Волонтери Вижниці».
   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua