Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 10 гостей та відсутні користувачі

   

Робоча зустріч директора Кельменецького МЦ в Сокирянах

Деталі

Kelm rob zustr 1Директор Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ігор Усатий разом з  начальником відділу взаємодії з суб'єктами надання первинної правової допомоги Юлією Олійник  та начальником відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Артемом Дворським провели  низку робочих зустрічей у Сокирянській районній державній адміністрації, серед яких зустріч з  в. о. начальника служби у справах дітей – Оленою Тимчук та начальником відділу у справах дітей, молоді та спорту –  Валентиною Маковийчук.

          Метою даної зустрічі було інформування про роботу  Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який з 1 липня 2015 року розпочав надання безоплатної правової допомоги в цивільних та адміністративних справах жителям Кельменецького, Сокирянського, Хотинського районів та м. Новодністровськ.

Kelm rob zustr 2В ході зустрічі Ігор Усатий розповів  про види правових послуг, які надає центр,  категорії осіб, які можуть звертатися до центру (відповідно до ст. 14 ЗУ « Про безоплатну правову допомогу»),  надав орієнтовний перелік документів, який необхідно подати до центру для отримання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільних та адміністративних справах, повідомив адресу та іншу актуальну інформацію про особливості діяльності центру.

Учасниками зустрічі було досягнуто домовленості про співпрацю щодо забезпечення правового захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, безпритульних та дітей, які можуть стати або стали жертвами насильства в сім'ї, яким закон надає право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги.

   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua