Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

   

НАЛАГОДЖУЄТЬСЯ СПІВПРАЦЯ МІЖ УПРАВЛІННЯМ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В РАЙОНІ ТА КЕЛЬМЕНЕЦЬКИМ ЦЕНТРОМ З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Деталі

Kelm rob zustr 3Директор Кельменецького  місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ігор Усатий провів робочу зустріч з начальником управління Пенсійного фонду України в Кельменецькому районі Тетяною Присакар.

             Під час зустрічі директор центру повідомив про основні напрями роботи місцевого центру та види правових послуг, які надає центр, а саме здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах,  інших державних органах, органах місцевого самоврядування, складення документів процесуального характеру та відповів на запитання.

            Також  надано  інформаційні буклети з  переліком суб’єктів, які мають право скористатися безоплатною вторинною  правовою допомогою, та наголошено на  можливості отримання правових послуг пенсіонерами району.

Начальник управління Пенсійного фонду України в Кельменецькому районі подякувала за надане роз’яснення. Учасники зустрічі дійшли спільної згоди щодо необхідності налагодження тісної співпраці спрямованої на спрощення процедури отримання громадянами доступу до безоплатної правової допомоги.

//
   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua