Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 7 гостей та відсутні користувачі

   

Робоча зустріч директора Кельменецького місцевого центру

Деталі

Kelm 2015 09 24 1Проведена робоча зустріч директора Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Ігоря Миколайовича Усатого з міськими головами м. Хотина – Миколою Олексійовичем Головльовим  та м. Сокиряни – Василем Степановичем Равликом.

В ході зустрічі Ігор Усатий докладно розповів про роботу Кельменецького МЦзНБВПД, порядок надання безоплатної вторинної правової допомоги населенню та просив сприяти поширенню даної інформації серед жителів міста щодо можливості звернення їх до Кельменецького місцевого центру для захисту своїх прав та інтересів.

Kelm 2015 09 24 2Під час зустрічі обговорювались питання щодо надання первинної та вторинної правової допомоги відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці і координації зусиль, спрямованих на забезпечення надання якісної безоплатної первинної та вторинної правової допомоги мешканцям районів.

           В результаті цих зустрічей між Кельменецьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Хотинською міською радою та Сокирянською міською радою підписано Меморандуми про співпрацю та взаємодію.

Kelm 2015 09 24 3Сторони Меморандуму обговорили перспективні напрями співпраці, механізми взаємодії з надання безоплатної  вторинної правової допомоги та домовилися докладати максимум своїх зусиль, можливостей та ресурсів для виконання заходів у відповідних напрямках з метою надання громадянам якісних правових послуг.

   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua