Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 10 гостей та відсутні користувачі

   

Керівники районної влади Путильщини підписали меморандум про співпрацю з Вижницьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

2015-10-08 VyjnВідбулася робоча зустріч в.о. директора Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юрія Сележана з головою Путильської районної державної адміністрації Миколою Савчуком та головою районної ради Андрієм Дутчаком.

            Метою зустрічі було налагодження співпраці Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з місцевими органами державної влади та органами місцевого самоврядування, які надають первинну правову допомогу.

            За результатами зустрічі підписано меморандум про співпрацю. Укладення меморандуму надасть можливість об'єднати зусилля сторін з метою налагодження співпраці, спрямованої на отримання правової допомоги громадянами, які її потребують.

            Підписанню меморандуму передувала зустріч представників центру з керівниками установ, організацій, підприємств, представниками органів місцевого самоврядування Путильщини. В.о. директора Вижницького місцевого центру Юрій Сележан поінформував учасників зустрічі про діяльність центру, а також про підстави та порядок надання безоплатної вторинної допомоги незахищеним верствам населення. Юрій Сележан також повідомив, що працівники центру здійснюють попереднє консультування громадян в телефонному режимі та через Skype-зв'язок.

   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua