Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

   

Тренінг 17-18 листопада 2015 року

Деталі

2015 11 17  117-18 листопада 2015 року в місті Чернівці Координаційним центром з надання правової допомоги  та ВГО «Всеукраїнське об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу», за фінансової підтримки Бюро з міжнародних питань у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних питань Державного Департаменту США, за організаційного супроводу  Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області проведено каскадний тренінг для адвокатів системи БВПД у Чернівецькій області.

Фотозвіт про проведенний тренінг
2015 11 17  2


Участь у роботі тренінгу взяли, адвокати-тренери Коломієць В. Р та Коваленко Є. В., військовий прокурор Чернівецького гарнізону Західного регіону України Бойко В.Г., адвокати Чернівецької області, працівники Регіонального центру.

Під час тренінгу обговорювались особливості захисту  у кримінальних провадженнях  про злочини проти основ національної безпеки і військові злочини, розглядались питання захисту при застосуванні негласних слідчих дій та у кримінальних провадженнях про незаконний обіг наркотичних засобів.

Адвокати системи БВПД обмінялися досвідом та обговорили нагальні проблеми, що виникають під час здійснення захисту у кримінальних провадженнях, ознайомилися з практикою ЄС з прав людини.2015 11 17  4

   2015 11 17  3

   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua