Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

   

Зустріч з головою Кельменецької селищної ради

Деталі

2015 11 19 Кельм18 листопада поточного року відбулася робоча зустріч директора  Кельменецького МЦзНБВПД Ігоря Усатого з новообраним головою Кельменецькї селищної ради Буняком Сергієм Леонідовичем з метою обговорення реалізації Програми безоплатної правової допомоги населенню   Кельменецького району на 2016-2017 роки та спільного пошуку механізмів  впровадження даної програми у смт. Кельменці.

Метою цієї Програми є розроблення та здійснення комплексу заходів правового, організаційного та економічного характеру, спрямованих на забезпечення доступу до безоплатної правової допомоги осіб, які потребують такої допомоги шляхом залучення адвокатів або інших фахівців у галузі права для надання первинної правової допомоги у Кельменецькому районі.

Під час зустрічі Ігор Усатий звернув увагу на необхідність залучення адвокатів та інших фахівців у галузі права для надання безоплатної первинної правової допомоги населенню смт. Кельменці. Учасниками зустрічі було обговорено процедуру та форми залучення адвокатів, юридичних та фізичних осіб приватного права до надання безоплатної правової допомоги та джерела фінансування правових послуг.

За результатами робочої зустрічі сторони досягли домовленості про подальшу співпрацю в напрямку надання правової допомоги.

   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua