Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Робоча зустріч в управлінні соціального захисту

Деталі

2015 11 30 Кельм 127 листопада 2015 року задля налагодження партнерських відносин з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування відбулась робоча зустріч директора Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД) Ігоря Усатого, начальника відділу взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги   Юлії Олійник та начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Артема Дворського з начальником Сокирянського управління соціального захисту населення Наталією Гладкою.

Під час зустрічі директор Кельменецького місцевого центру повідомив, що з 1 липня 2015 року малозабезпечені громадяни, пенсіонери, інваліди, учасники АТО, діти-сироти і інші особи можуть отримати безоплатну правову допомогу в цивільних та адміністративних справах через місцевий центр з надання БВПД. Юлія Олійник детально роз’яснила підстави для надання БВПД  та зазначила категорії осіб, які мають  право на її отримання. В свою чергу Артем Дворський розповів про роботу адвокатів Чернівецької області, які працюють за контрактами  в системі БВПД.

З метою поширення інформації щодо діяльності Кельменецького місцевого центру Юлія Олійник надала буклети та інформаційні листівки про його роботу.

   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua