Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 122 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

Турчак Беанна Валентинівна

Деталі

Турчак Беанна Валентинівна  

Начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та інформації. 

Народилася 23 серпня 1977 року в м. Чернівці.

В 1996 році закінчила Чернівецький кооперативний технікум за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юриста.

В 2004 році закінчила Міжрегіональну Академію управління персоналом та отримала повну вищу юридичну освіту за спеціальністю «Правознавство», здобула кваліфікацію юриста.

В 2009 році з відзнакою закінчила Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Державна служба», здобула кваліфікацію магістра державної служби.

Розпочала трудову діяльність з вересня 1996 року в органах юстиції Чернівецької області.

З січня 2000 року консультант обласного державного нотаріального архіву Чернівецького обласного управління юстиції.

В 2001 році прийняла присягу Державного службовця.

З квітня 2001 року по лютий 2007 року походила державну службу на різних посадах в Чернівецькому обласному управлінні юстиції:  провідний спеціаліст відділу кадрів та загальних питань, провідний спеціаліст організаційно-контрольного відділу, провідний спеціаліст відділу кадрів та державної служби, провідний та головний спеціаліст сектору кадрової роботи та державної служби.

В березні 2007 року призначена на посаду головного спеціаліста відділу кадрової роботи та державної служби Головного управління юстиції у Чернівецькій області.

З січня 2010 року начальник відділу кадрової роботи та державної служби Головного управління юстиції у Чернівецькій області.

З березня по липень 2015 року обіймала посаду начальника відділу кадрової роботи та державної служби Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області.

За сумлінне виконання службових обов’язків неодноразово нагороджувалась відомчими заохочувальними відзнаками: Почесна грамота Чернівецького обласного управління юстиції (2004р.), Почесна грамота Чернівецької обласної ради (2006р.), Почесна грамота Чернівецької обласної державної адміністрації та Чернівецької обласної ради (2008р.), Подяка Міністра юстиції України (2011р.) та Почесна грамота Міністерства юстиції України (2014р.).

З вересня 2015 року працює в Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області.

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua