Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі

   

Робочий візит у Ленковецьку сільську раду

Деталі

2016 01 Kel 1Директор Кельменецького місцевого центру з надання БВПД Ігор Усатий, начальник відділу взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Юлія Олійник та начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Артем Дворський  відвідали з робочим візитом Ленковецьку сільську раду , під час якої зустрілися з головою сільської ради Присакарем Василем Милентійовичем. Під час зустрічі були обговорені питання надання первинної та вторинної правової допомоги відповідно до Закону України “Про безоплатну правову допомогу” та подальшої співпраці щодо надання якісної первинної та вторинної безоплатної правової допомоги жителям с. Ленківці. Результатом зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю та взаємодію між Ленковецькою сільською радою та Кельменецьким місцевим центром з надання БВПД.

   Крім того, в ході візиту до с. Ленківці було проведено зустріч з директором Ленковецької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – Сєрнієм Сергієм Антоновичем. під час якої надано інформацію про діяльність Кельменецького місцевого центру з надання БВПД, роз’яснено, які категорії громадян можуть звертатися до місцевого центру та які документи необхідно подавати для підтвердження права на безоплатну вторинну правову допомогу. 

2016 01 Kel 22016 01 Kel 3

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua