Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 94 гостей та відсутні користувачі

   

РОБОЧА ПОЇЗДКА В РАЙОНИ

Деталі

images

15 лютого 2016 року директор Регіонального центру з надання БВПД у Чернівецькій області Аркадій Мунтяну спільно з директором Чернівецького місцевого центру Сергієм  Мінтенком та членами локальної робочої групи з фактичного обстеження основних засобів та приміщень здійснили робочу поїздку в м. Кіцмань та м. Заставна. Робоча поїздка відбулась в рамках виконання плану з розгортання у Чернівецькій області мережі консультаційних бюро з надання безоплатної правової допомоги.

Під час поїздки відбулася зустріч директора Регіонального центру з головою Заставнівської районної ради Сергієм Капіцьким, головою Кіцманської РДА Іваном Друцулом та головою Кіцманської райради Петром Лумеєм.  

Аркадій Мунтяну поінформував учасників зустрічей про функціонування системи безоплатної вторинної правової допомоги як в Україні, так і, зокрема, в Чернівецькій області. Було наголошено на переваги, перспективи та можливі загрози у функціонуванні цього соціального проекту. Зазначена інформація була сприйнята з великою зацікавленістю та глибоким розумінням необхідності та важливості такого проекту для Української держави. При цьому очільники районів запевнили, що з боку районних рад та адміністрацій Регіональний та Чернівецький місцевий центри отримають необхідне сприяння та підтримку. Була досягнута попередня домовленість про виділення приміщень для забезпечення функціонування консультаційних бюро в м. Заставна та м. Кіцмані, які обслуговуватимуть мешканців відповідно Заставнівського та Кіцманського районів.

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua