Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 55 гостей та відсутні користувачі

   

Участь в роботі круглого столу

Деталі

2016 02 17 Seminar016 лютого 2016 року в приміщенні Чернівецької ОДА відбулось засідання круглого столу із обговорення проблем та перспектив розвитку об’єднаних територіальних громад, організованого Чернівецьким регіональним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації та Чернівецьким регіональним офісом з питань впровадження реформ у сфері місцевого самоврядування, децентралізації повноважень органів виконавчої влади. Учасниками засідання круглого столу стали голови об’єднаних територіальних громад, новообрані сільські голови, представники Чернівецької ОДА та облради, державних установ та організацій.

2016 02 17 Seminar01В роботі круглого столу взяв участь директор Регіонального центру з надання БВПД у Чернівецькій області Аркадій Мунтяну. Під час обговорення проблемних питань щодо надання мешканцям адміністративних послуг в об’єднаних громадах в своєму виступі Аркадій Мунтяну наголосив на ті можливості, які сьогодні забезпечує громадянам система безоплатної правової допомоги в частині захисту їх прав та представництва інтересів в різних установах. Було також зауважено, що система безоплатної правової допомоги зазнає постійних змін, спрямованих на її вдосконалення та забезпечення більш широкого доступу громадян до отримання правової допомоги. Директор Центру повідомив учасникам круглого столу про нові можливості для жителів краю, які відкриють консультаційні бюро, що мають утворитись в кожному райцентрі області з 1 липня поточного року.

Головам об’єднаних громад також було запропоновано долучитись до співпраці з регіональним та місцевими центрами Чернівецької області з метою кращого забезпечення правовою допомогою членів їх громад.

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua