Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Шляхи забезпечення доступу до правової допомоги мешканців Хотинщини

Деталі

2016 02 26 К1На виконання Плану роботи Кельменецького МЦ з НБВПД на I квартал 2016 року та з метою розширення доступу до БВПД у сільській місцевості 24.02.2016 року працівниками центру було здійснено виїзний прийом громадян у  с. Каплівка Хотинського району.

З 10 до 12 години у Каплівській сільській раді надавались консультації та роз’яснення з питань захисту прав споживачів, порядку нарахування пенсій та житлових прав громадян.

2016 02 26 К2З метою доступу до БВПД особливих категорій громадян  працівниками  Кельменецького МЦзНБВПД здійснено виїзний прийом за місцем проживання до жительки с. Каплівка, яка обмежена в пересуванні та потребувала надання юридичної консультації.

         Також, задля розширення доступу до БВПД дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які потребують соціального та правового захисту, працівниками Кельменецького місцевого центру з надання БВПД проведено зустріч з педагогічним колективом спеціалізованих ЗОШ – інтернат № 1 та № 2 міста Хотин.

  Директор Кельменецького МЦ з надання БВПД Ігор Усатий ознайомив учасників заходу із системою безоплатної вторинної правової допомоги. В ході зустрічі обговорено питання рівного доступу громадян до безоплатної правової допомоги, види правових послуг, які можливо отримати, звернувшись до центру з надання БВПД.

2016 02 26 К3Після завершення зустрічі працівниками центру було проведено вуличне інформування мешканців міста Хотин шляхом розповсюдження друкованих матеріалів з інформацією про послуги, які надає Кельменецький місцевий центр з надання БВПД.

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua