Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 77 гостей та відсутні користувачі

   

Успішна справа № 32

Деталі

BugaiПідзахисний адвоката Бугая Василя Дмитровича обвинувачувався у скоєнні кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України. Кіцманський районний суд 12.05.2015 року виніс вирок, яким призначив покарання із застосуванням ст. 69 КК у вигляді 1  року і 6 місяців позбавленння волі. Крім того  суд враховуючи ту обставину, що підзахисний є неповнолітнім, на підставі ст. 104 КК звільнив підзахисного від відбування покарання з випробуванням строком на 1 рік.

Успішна справа № 31

Деталі

IlashukПідзахисний адвоката Ілащука Івана Миколайовича обвинувачувався у скоєнні кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України, про що 05.03.2015 року було складено обвинувальний акт. Завдяки роботі адвоката прокурор змінив обвинувачення після призначення справи до розгляду у суді, відповідно 19.05.2015 року було складено новий обвинувальний акт у якому було зазначено, що підзахисний Ілащука І. М. обвинувачується у скоєнні кримінального правопорушення передбаченого ст. 198 КК України, а саме заздалегіть не обіцяне придбання, зберігання, збут майна, завідомо одержаного злочинним шляхом. У зв'язку із цим дії підзахисного було перекваліфіковано із тяжкого злочину на злочин середньої тяжкості.

Успішна справа № 30

Деталі

PaliiПідзахисний адвоката Палій Дмитра Васильовича підозрюється у скоєнні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.307, ч. 2 ст.307 КК України. У результаті роботи адвоката було зменшено кількість епізодів обвинувачення та винесено обвинувалиний вирок лише  за ч.1 ст.307 КК України.

Успішна справа № 29

Деталі

RoshebakПідзахисний адвоката Рощебак Ірини Вікторівни обвинувачується у скоєнні кримінального правопорушення передбаченого ч.3 ст 185 КК України. 30 березня 2015 року Шевченківський районний суд м. Чернівці виніс вирок, яким призначив покарання за ч.3 ст.185 КК України у вигляді трьох років позбавлення волі. На підставі ч. 4 ст.70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим за вироком Шевченківського районного суду м. Чернівці від 13 листопада 2014 року, яким останнього визнано винним у вчинені злочину, передбаченого ст.186 ч. 2 КК України та призначено покарання у вигляді чотирьох років двох місяців позбавлення волі.

Успішна справа № 28

Деталі

UkrainetsПідзахисний адвоката Українець Тетяни Іванівни обвинувачується у скоєнні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.122 КК України. 1 квітня 2015 року Першотравневий районний суд м. Чернівці виніс вирок, яким призначив покарання за ст.122 ч.1 КК України у вигляді 1 року обмежання волі. На пдставі ст. ст. 75,76 КК України обвинуваченогозвільнено від призначеного йому поарання з випробуванням з іспитовим строком на 1 рік. Т акож суд зобовязав стягнути з обвинуваченого витрати на лікування потерпілого в суммі 1331 грн.47 коп.

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua