Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 62 гостей та відсутні користувачі

   

Успішна справа № 22

Деталі

SavkaПідзахисний адвоката Савки Віталія Володимировича обвинувачувався у скоєнні кримінального правопорушення за ч. 2  ст. 289 КК України.  19 січня 2015 року Новоселицький районний суд Чернівецької області визнав підзахисного винним та призначив покарання із застосуванням вимог ст. 69 КК України у вигляді 3 років та 6 місяців позбавлення волі.

Успішна справа № 21

Деталі

PopovaПідзахисний адвоката Попової - Завгородньої Сніжани Григорівни обвинувачувався в скоєнні кримінального правопорушення за  ст. 185 ч. 1, ст.15 ч. 2, ч. 2 ст.289  КК України.  16 лютого 2015 року Новоселицький районний суд Чернівецької області визнав винним за ч. 1 ст. 185 КК України 1 рік позбавлення волі, за ч.2 ст.15 ч.2 ст. 289 КК України 5 років позбавлення волі, за ч. 2 ст. 289 КК України у виді 5 років позбавлення волі.На підставі ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі.На підставі ст.ст. 75, 76 КК України засудженого звільнили від відбування покарання з випробуванням, якщо він протягом 3 років не вчинить нових кримінальних правопорушень і виконає покладені на нього обовязки.

Успішна справа № 20

Деталі

SavkaПідзахисний адвоката Савки Віталія Володимировича обвинувачувався у скоєнні кримінального правопорушення за ч. 1  ст. 269 КК України.  23 січня 2015 року Новоселицький районний суд Чернівецької області визнав підзахисного винним та призначив покарання у вигляді 1 року обмеження волі. На підставі ст.ст. 75, 76 КК України засудженого звільнили від відбування покарання з випробуванням, якщо він протягом 1 року не вчинить нових кримінальних правопорушень і виконає покладені на нього обовязки.

Успішна справа № 19

Деталі

SalamanovichПідзахисний адвоката Саламановича Олександра Георгійовича обвинувачувався у скоєнні кримінального правопорушення за ч. 3  ст. 289 КК України.  04 лютого 2015 року Шевченківський районний суд м. Чернівці визнав підзахисного винним та призначив покарання із застосуванням ст. 69 КК України у вигляді 4 років позбавлення волі без конфіскації майна. На підставі ст.ст. 75, 76 КК України засудженого звільнили від відбування покарання з випробуванням, якщо він протягом 2 річного іспитового строку не вчинить нових кримінальних правопорушень і виконає покладені на нього обовязки.

Успішна справа № 18

Деталі

ilikaПідзахисний адвоката Іліки В.М. був обвинувачувався в скоєнні кримінального правопорушення за ч. 1 ст.263 КК України.  Вироком суду 11 лютого 2015 року Новоселицький районний суд Чернівецької області затвердив угоду про визнання винуватості та призначив покарання у виді 3 років позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України звільнив підзахисного від відбування покарання з випробуванням, якщо він протягом 1 року не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обовязки.

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua