Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   
   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 107 гостей та відсутні користувачі

   

Успішна справа № 17

Деталі

LutsuПідзахисний адвоката Лутсу Ірини Василівни обвинувачувався в скоєнні кримінального правопорушення за  ч.4 ст. 296 КК України. 02 лютого 2015 року Шевченківський районний суд м. Чернівці визнав підзахисного винним та призначив покарання у вигляді трьох років позбавлення волі. На підставі ст.ст. 75, 76 КК України засудженого звільнили від відбування покарання з випробуванням, якщо він протягом трьох річного іспитового строку не вчинить нових кримінальних правопорушень і виконає покладені на нього обовязки.

Успішна справа № 16

Деталі

ChabanПідзахисний адвоката Чабан Алли Василівни обвинувачувався в скоєнні кримінального правопорушення за   ч.2 ст. 185  КК України. 14 січня 2015 року Шевченківський районний суд м. Чернівці затвердив угоду про примирення від 29 грудня 2014 року укладену між обвинуваченим та потерпілою та призначив узгоджену сторонами міру покарання за ч. 2 ст. 185 КК України у виді 6 (шести ) місяців арешту.

Успішна справа №15

Деталі

MelenyukПідзахисний адвоката Меленюк Олени Миколаївни обвинувачувався в скоєнні кримінального правопорушення за ч. 3 ст. 187 КК України. Суд першої інстанції визнав підзахисного винним та призначив покарання у виді 7 років та 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією всього йому належного на праві власності майна. За апеляцією адвоката Меленюк О.М. 29 грудня 2014 року  Апеляційний суд Чернівецької області виніс ухвалу, якою її підзахисного було виправдано,  кримінальне провадження № 12013270040003018  закрито у звязку із невстановленням достатніх доказів, вичерпанням можливості їх отримання та недоведеністю винуватості у скоєнні кримінального правопорушення.

Успішна справа №14

Деталі

KravchukНеповнолітній підзахисний адвоката Кравчука Дмитра Васильовича обвинувачувався в скоєнні кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 185 КК України. Садгірський районний суд м. Чернівці  22.01 2015 року, визнав підзахисного винним та призначив покарання у вигляді 80 (вісімдесяти) годин громадських робіт. В силу положень ст. 105 КК України неповнолітнього звільнили від призначеного покарання і застосували до нього примусові заходи виховного характеру строком на один рік.

Успішна справа №13

Деталі

PopovaПідзахисний адвоката Попової - Завгородньої Сніжани Григорівни обвинувачувався в скоєнні кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 185 КК України.  24 грудня 2014 року Новоселицький районний суд Чернівецької області затвердив угоду про примирення між обвинуваченим та потерпілою та призначив покарання у вигляді чотирьох місяців арешту.

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   

1pracia

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua