Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 50 гостей та відсутні користувачі

   

Успішна справа № 12

Деталі

DronНеповнолітній підзахисний адвоката Дронь Ігоря Анатолійовича обвинувачувався в скоєнні кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 185 КК України. 05.09. 2014 року Новоселицький районний суд Чернівецької області затвердив угоду про примирення між обвинуваченим та потерпілим та призначив покарання у вигляді ста годин громадських робіт.

Ініціатива адвоката Палія Д.В.

Деталі

В наслідок активних дій адвоката Палія Дмитра Васильовича, 11 лютого 2015 року Шевченківський районний суд м. Чернівці виніс ухвалу, якою задовольнив скаргу адвоката та зобов’язав слідчого в особливо важливих справах слідчого відділу прокуратури Чернівецької області прийняти заяву адвоката Палія Д.В. про вчинення кримінального правопорушення та внести її до Єдиного реєстру досудових розслідувань, розпочати судове розслідування, провести перевірку обставин викладених в заяві та прийняти відповідне рішення згідно чинного законодавства.

Детальніше...

Успішна справа №11

Деталі

DarichukПідзахисний адвоката Дарійчук Євгенії Олександрівни був затриманий за підозрою у скоєнні кримінального правопорушення ч. 1 , ч.2 ст. 15,  ч.1 ст.307, ч.2 ст. 307 КК України. Старший слідчий СУ УМВС України в Чернівецькій області звернувся до суду з клопотанням про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Завдяки роботі адвоката Дарійчук 14 січня 2015 року ухвалою Шевченківського районного суду м. Чернівці слідчому було відмовлено в клопотанні та до її підзахисного було застосовано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Успішна справа № 10

Деталі

VengrynyukПідзахисний адвоката Венгринюка Сергія Васильовича обвинувачувався в скоєнні кримінальних правопорушень за ч. 1 ст. 162 та 2 ст. 185 КК України.  Вироком суду 26 грудня 2014 року Шевченківський районний суд м. Чернівці, виключив з обвинувачення кваліфікацію дій за ч.1 ст. 162 КК України та визнав винним лише за ч. 2 ст. 185 КК України та призначив покарання у виді 2 років 6 місяців обмеження волі. На підставі ст. 75 КК України звільнив підзахисного від відбування покарання з випробуванням, якщо він на протязі 2 річного іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обовязки.

Успішна справа № 9

Деталі

LutsuПідзахисний адвоката Лутсу Ірини Василівни обвинувачувався в скоєнні кримінального правопорушення за  ч.1 ст. 307 , ч.2 ст. 307 КК України. 17 грудня 2014 року Шевченківський районний суд м. Чернівці визнав підзахисного винним та призначив покарання за ч.1 ст. 307 КК України у вигляді 4х років позбавлення волі, за ч. 2 ст. 307 КК України із застосуванням ст. 69 КК України  у виді 5 років позбавлення волі без конфіскації майна. На підставі ст.ст. 75, 76 КК України засудженого звільнили від відбування покарання з випробуванням, якщо він протягом дворічного іспитового строку не вчинить нових кримінальних правопорушень і виконає покладені на нього обовязки.

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua