Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 105 гостей та відсутні користувачі

   

Успішна справа № 8

Деталі

VasilevПідзахисний адвоката Васильєва Єгора Володимировича був затриманий за підозрою у скоєнні кримінального правопорушення ч. 1  ст. 187 КК України. Слідчий СВ Садгірського РВ УМВС України в Чернівецькій області звернувся до суду з клопотанням про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Завдяки роботі адвоката Васильєва 09 січня 2015 року ухвалою Садгірського районного суду м. Чернівці слідчому було відмовлено в клопотанні та до його підзахисного було застосовано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Успішна справа № 7

Деталі

GnidenkoПідзахисний адвоката Гніденко Тетяни Зіновіївни обвинувачувався в скоєнні кримінальних правопорушень за  ч.1 ст. 307 , ч.2 ст. 307 КК України.  26 листопада 2014 року Шевченківський районний суд м. Чернівці визнав винним підзахисного за ч.1 ст. 307 КК України та призначив йому покарання у вигляді 4 років позбавлення волі.За ч. 2 ст.307 КК України - виправдав.

Успішна справа № 6

Деталі

StadnikПідзахисний адвоката Стадника Ігоря Петровича обвинувачувався в скоєнні кримінального правопорушення за ч.1 ст. 164 КК України. 23 грудня 2014 року Вижницький районний суд Чернівецької області виніс ухвалу, якою  кримінальне провадження закрив у звязку із відмовою потерпілої від обвинувачення.

Успішна справа № 5

Деталі

VasilevПідзахисний адвоката  Васильєва Єгора Володимировича обвинувачувався в скоєнні кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 185 та ч.2 ст. 185 КК України. Шевченківський районний суд м. Чернівці  21.01 2015 року, визнав підзахисного винним за ч.1 ст. 185 та ч. 2 ст. 185 КК України та призначив покарання: за ч. 1 ст. 185 - 1 рік  позбавлення волі за ч. 2 ст. 185 - 1 рік позбавлення волі. На підставі ст. 75 звільнив від відбування призначеного покарання, якщо він протягом однорічного іспитового строку не вчинить нового злочину.

Успішна справа № 4

Деталі

SalamanovichПідзахисний адвоката Саламановича Олександра Георгійовича був затриманий за підозрою у скоєнні кримінального правопорушення за ч. 1  ст. 121 КК України. Слідчий СВ Першотравневого РВ УМВС України в Чернівецькій області звернувся до суду з клопотанням про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Завдяки роботі адвоката  07 січня 2015 року ухвалою Першотравневого районного суду м. Чернівці слідчому було відмовлено в клопотанні та до його підзахисного було застосовано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua