Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 103 гостей та відсутні користувачі

   

Успішна справа №37

Деталі

StavchanskiПідзахисний адвоката Cтавчанського Валентина Степановича обвинувачувався у скоєнні кримінальних правопорушеннь, передбачених   ч. 2 ст. 315, ч. 1 ст. 263, ч.1 ст. 309, ч. 2 ст. 310, ч.1 ст. 317 КК україни,  всього 5 епізодів, один з них особливо тяжкий, а саме ч. 2 ст. 315 КК санкція за вчинення якого передбачає від 5 до 12 років позбавлення волі. 20 липня 2015 року Новоселицький районний суд виніс вирок, яким завдяки роботі адвоката  призначив покарання із застосуванням ст. 69 КК, у вигляді 3 років позбавлення волі.

Успішна справа №36

Деталі

PryimakПідзахисний адвоката Приймак Людмили Іванівни підозрювався в скоєнні злочину, передбаченого ч.3 ст. 185 КК, про що, йому 21.06.2015 року було повідомлено підозру. Цього ж дня підзахисному було вручено клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Завдяки роботі адвоката, в тому числі поданим запереченням та скаргам, 22 червня 2015 року судом у задоволені клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою було відмовлено. Не зважаючи на те, що прокурором було подано апеляційну скаргу на рішення слідчого судді, апеляційний суд Чернівецької області залишив її без задоволення.

Успішна справа №35

Деталі

LutsuПідзахисний адвоката Лутсу Ірини Василівни обвинувачувався та був засуджений судом першої інстанції за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого  ч. 4 ст. 187 КК України до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Завдяки роботі адвоката, було перекваліфіковано обвинувачення та відповідно 30.06.2015 року апеляційним судом Чернівецької області винесено ухвалу, за якою підзахисного засуджено за ч. 3 ст. 186 КК із застосуванням ст. 69 КК України до 3 років позбавлення волі.  Отже, дії підзахисного було перекваліфіковано із  особливо тяжкого злочину на  тяжкий злочин.

Успішна справа № 34

Деталі

RatseborskaПідзахисний адвоката Раціборської Марини Володимирівни обвинувачувався у скоєнні кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України. 06.05.2015 року Шевченківський районний суд м. Чернівці виніс вирок, яким призначив покарання  із застосуванням ст. 69 КК у вигляді  6 місяців позбавленння волі. Крім того  слід зазначити , що підзахисний мав судимість.

Успішна справа № 33

Деталі

YavorskiПідзахисний адвоката Яворського Олександра Вікторовича обвинувачувався у скоєнні кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України. 08.04.2015 року Садгірський районний суд м. Чернівці виніс вирок, яким призначив  мінімальний  розмір покарання  у вигляді 3  років позбавленння волі. Крім того  слід зазначити , що підзахисний мав судимість та вчинив 3 епізоди злочиної діяльності

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua