Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

УСПІШНА СПРАВА № 2

Деталі

Danko22 листопада 2016 року на підставі постанови заступника начальника СВ прокуратури Чернівецької області від 17 листопада 2016 року № 17-1934-16 Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області надано адвокату Данку Андрію Васильовичу доручення від 22 листопада 2016 року № 665 для здійснення захисту особи за призначенням у кримінальному провадженні № 42016260000000164 від 01 вересня 2016 року.

З матеріалів справи встановлено, що підзахисному адвоката пред'явлено обвинувачення у вчиненні кримінального правопорушення, що містить ознаки складу злочину, передбаченого частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України (КК України), тобто незаконне придбання, зберігання, перевезення з метою збуту, а також незаконний збут психотропних речовин, за кваліфікуючими ознаками — вчинені повторно, за попередньою змовою групою осіб, що карається позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна, частиною 1 статті 263 КК України, а саме незаконне поводження з бойовими припасами, точніше незаконне їх зберігання, що карається позбавленням волі на строк від 3 до 7 років. З пред'явленого обвинувачення слідувало, що обвинувачений Р. працюючи на посаді інспектора роти батальйону Управління поліції м. Чернівці, в період з 12 по 27 вересня 2016 року, за попередньою змовою з поліцейським роти поліції особливого призначення при ГУ НПУ в Чернівецькій області та мешканцем смт. Берегомет Вижницького району Чернівецької області, здійснював незаконну діяльність у сфері незаконного обігу психотропних речовин шляхом придбання, зберігання, перевезення та збуту порошкоподібної речовини, яка містила у своєму складі психотропну речовину, обіг якої обмежено — амфетамін.

Детальніше...

УСПІШНА СПРАВА № 1

Деталі

BugaiНа підставі постанови слідчого СВ Кіцманського відділу поліції ГУ НПУ в Чернівецькій області від 17 серпня 2016 б/н Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області надано адвокату Бугай Василю Дмитровичу доручення від 17 серпня 2016 року № 462 для здійснення захисту особи за призначенням у кримінальному провадженні № 12016260110000498 від 07 серпня 2016 року.

З поданих адвокатом матеріалів встановлено, що його підзахисний обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, що підпадає під ознаки складу злочину передбаченого частиною 3 статті 153 Кримінального кодексу України (КК України), тобто задоволення статевої пристрасті неприроднім способом, вчинене щодо малолітнього.

Пред’явлене обвинувачення грунтувалося на тому, що 03 серпня 2016 року обвинувачений В. будучи в стані алкогольного сп’яніння скористався безпорадним станом малолітнього К. та вчинив відносно нього розпусні дії сексуального характеру, а згодом, шляхом словесного переконання, примусив останнього до задоволення своєї статевої пристрасті неприроднім способом.

Згідно положень КК України, інкримінований підзахисному адвоката злочин відноситься до групи злочинів проти статевої свободи та статевої недоторканості особи. За кваліфікуючими ознаками це особливо тяжкий злочин, за вчинення якого винна особа притягується до кримінальної відповідальності у виді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років. Втім, зважаючи на правову позицію адвоката по справі, наявність пом’якшуючих обставин, зокрема позитивної характеристики обвинуваченого за місцем його проживання, похилий вік, стан здоров’я, Садгірський районний суд міста Чернівці 19 грудня 2016 року ухвалив вирок, яким визнав обвинуваченого В. винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 153 КК України та призначив йому покарання із застосуванням положень статті 69 КК України у виді 5 років позбавлення волі, тобто нижче найнижчої межі, передбаченої санкцією інкримінованої статті.

   

chesnaplatijka baner-200x62

   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua