Успішні практики адвокатів БВПД  

advokat2

   
   

Я маю право  

Mayu pravo

   

mpk2

   

Консультації  

Consult

   

logo openeurope

   

Переміщені особи  

peremishcheni

   

DNA 219x116

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

   

Справа про відшкодування матеріальної та моральної шкоди

Деталі

Чернівецьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги надано адвокату Явіцу Віктору Йосифовичу доручення від 17.10.2016 року № 180 для надання безоплатної вторинної правової допомоги громадянці К. (відповідачу) у цивільній справі про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, заподіяної внаслідок залиття квартири.

Як вбачається з поданих адвокатом матеріалів, рішенням Шевченківського районного суду м. Чернівці від 03.03.2017 року з жінки стягнуто матеріальну шкоду в сумі 3 672 грн., витрати позивача на оплату правової допомоги в сумі - 3 000 грн., а також судовий збір в сумі - 551, 20 грн. Таке рішення було ухвалено судом першої інстанції за наслідками розгляду позовної заяви громадянки Д (позивача), яка в обгрунтування позовних вимог посилалася на те, що протягом 2003-2006 років відповідач, вона ж клієнт адвоката Явіца В.Й., неодноразово заливала її квартиру. В черговий раз, 05.04.2016 року, квартиру позивача знову було залито, про що складено відповідний акт, згідно якого причиною такої події було необережне користування змішувачем з боку громадянки К. (відповідача), яке призвело до затікання води і заливу стін через покриття квартири. Вартість відновлювальних робіт по усуненню наслідків такої події, згідно висновку експерта, склала 3 672 грн.

Детальніше...

Справа про визнання незаконними рішень органу місцевого самоврядування

Деталі

Вижницьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги видано адвокату Матейчуку Теофілу Михайловичу доручення від 31 жовтня 2016 року № 2401-000129 для надання безоплатної вторинної правової допомоги громадянці В., зокрема щодо складення процесуальних документів щодо скасування оренди землі та представлення її інтересів у суді.

З матеріалів справи очевидно, що клієнт адвоката є власником 1/2 частини житлового будинку з відповідною частиною господарських будівель та споруд, що знаходяться в селі Чорногузи Вижницького району Чернівецької області, набутих на підставі договору купівлі-продажу. Так само, у користуванні громадянки В. знаходиться 1/2 частини земельної ділянки з часу коли було придбано і частину будинку.

Детальніше...

Справа про позбавлення права користування житловим приміщенням

Деталі

27 грудня 2016 року Чернівецьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги видано доручення № 265 Ткачуку Олегу Сергійовичу для надання безоплатної вторинної правової допомоги громадянину К., зокрема щодо складання процесуальних документів та представництва інтересів особи в суді у справі про визнання осіб такими, що втратили право користування житловим приміщенням.

Ознайомившись з матеріалами справи, адвокатом встановлено, що громадянин К. є власником будинку, де окрім нього також зареєстровані відповідачі Особа Г., Особа Т., Особа О., Особа Н. та Особа В.. Вищезгадані особи не проживають у вказаному будинку, проте їх реєстрація чинить перешкоду у вільному користуванні та розпорядженні власністю громадянина К.. Більше того, він змушений нести додаткові витрати по сплаті комунальних платежів.

Зняття з реєстрації місця проживання особи здійснюється, зокрема, на підставі судового рішення, яке набрало законної сили (стаття 7 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»). У зв’язку з цим адвокат підготував та направив позов до Першотравневого районного суду м. Чернівці про позбавлення права користування житловим приміщенням.

За результатами розгляду цивільної справи, заслухавши пояснення позивача та його представника, дослідивши письмові докази по справі 27 лютого 2017 року Першотравневий районний суд виніс заочне рішення, яким позов задовольнив та позбавив відповідачів права користування житловим приміщенням.

   
   

Якщо ви мешканець Чернівецької області і бажаєте отримати відповідь на питання правового характеру, заповніть наступну форму:

Відповідь на питання буде надіслано на вашу електронну адресу.

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

daidjest

   

ATO

   
   
   
   
   
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014 Чернівецький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua